GershøjBylaug

 

 

 

Home Bestyrelsen Arrangementer Byhuset Gershøj Nyt Gershøj-by

 

Up
Generalforsamlingen
Kontingent
Retningslinier
Vedtægter

 

Bestyrelsen

Bestyrelsen i Gershøjbylaug 2019

 

Oldermand

Kasserer

Medlem

Medlem

Medlem

Axel S. Christensen

Knud Erik Larsen

Maiyanne Larsen

Ole Witek

Jacob Søgaard Larsen

Gershøj Havnevej 20

Svalevej 3

Gershøjvænge 15

Gershøjvej 104 C

 

47 52 88 88

47 52 82 76

25 59 68 05

47 52 72 24

 

axel@gershojbylaug.dk

knuderik@gershojbylaug.dk

maiyjansen@gershojbylaug.dk

ole@gershojbylaug.dk

 

 

 

   

Medlem

Medlem

Medlem

Suppleant

Suppleant

Maria Dyssegaard

Kaj Hansen   Christian Dall

Arne Stentoft

    Bybrønden 1 , Såby  
  27 91 85 67   46 40 40 57 30 58 77 85

maria@gershojbylaug.dk

kaj@gershojbylaug.dk

  christian@gershojbylaug.dk

arnestentoft@gershojbylaug.dk

Arbejdsgruppe vedr Byhuset:

 

Mie Hunderup

Bovelgårdsvej 15

71 78 68 45  
   

 

Send mail til Pierre@gershojbylaug.dk med kommentarer eller forslag til denne side
Opdateret: 2021-09-27