GershøjBylaug

 

 

 

Home Bestyrelsen Arrangementer Byhuset Teltet Gershøj Nyt Gershøj-by

 

Up
Generalforsamlingen
Kontingent
Retningslinier
Vedtægter

 

Bestyrelsen

Bestyrelsen i Gershøjbylaug 2018

Oldermand

Kasserer

Sekretær

Medlem

Medlem

Medlem

Axel S. Christensen

Knud Erik Larsen

Nina Pedersen 

Ole Witek

Arne Nielsen

Benedicte Hauer Tofft

Gershøj Havnevej 20

Gærdet 6

Gershøjvænge 15

Gershøjvej 104 C

(udlejning) flagmand/pølsevogn  

47 52 88 88

47 52 82 76

52 50 31 83

47 52 72 24

   

axel@gershojbylaug.dk

knuderik@gershojbylaug.dk nina@gershojbylaug.dk

ole@gershojbylaug.dk

   

 

 

Medlem

Medlem

Medlem

Medlem Suppleant

Suppleant

Arne Stentoft

Gert Dan Friis

Annette Skaarup

Charlotte Kryer

Christian Dall

Michael Holt

 

Gershøjgårdsvej 4

  Bybrønden 1 , Såby

Gershøjgårdsvej

   

40 96 23 66

  46 40 40 57 40 16 89 38

 

 

annette@gershojbylaug.dk

  christian@gershojbylaug.dk

michael@gershojbylaug.dk

Arbejdsgruppe vedr Byhuset:

Kirsten Vegge

Inge Kristoffersen

Bovelgårdsvej 39

Gershøjvænge 9

26 21 76 23

47 52 77 16

kirsten@gershojbylaug.dk

inge@gershojbylaug.dk

 

Send mail til Pierre@gershojbylaug.dk med kommentarer eller forslag til dene side
Opdateret: 10/20/17